Windows 8.1 Dil Değiştirme

Merhabalar ingilizce windows 8.1 pro yu kurduktan sonra türkçe dil pakedi
kurup dil tercihimizi değiştirip,
windows Asistan ile ( http://uzmanim.net/Soru/Windows-8-ISO-indir-Windows-8-ISO-dosyasini-legal-orjinal-olarak-nereden-indirebilirim/728 )indireceğimiz windowsu türkçe olarak dvd ye kaydedebilirmiyim ?. sonrasında her formatda elde etdiğimiz dvd ile formatlayabilirmiyiz ? kurulumda yada ürün etkinleştirmede sorun yaşarmıyız.?
Teşekkür ederim

osman76 osman76 (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Eğer kurulum yaptığınız Windows'u tekrardan yüklemek istiyorsanız Recovery yani kurttarma DVD'si oluşturabilirsiniz.

    Windows'u ve üzerine programları kurup tekrar bir ISO yani klasik anlamda bir Windows kurulumd DVD'si elde edemezsiniz.

    Fakat temiz kurulum yaptınız, tüm programları yüklediniz, sonrasında bir Recovery & backup yazılımı ile kurtarma diskleri oluşturabilirsiniz.

    Eğer Orjinal bir Windows 8 kurulum diski elde etmek istiyorsanız ve bu kurulum medyasına Türkçe dil desteği, güncellemeler, ve bazı programlar ilave etmek istiyorsanız WinReducer tam sizin için.

    Orjinal Windows ISO dosyasına dil paketleri, temel programlar, Windows güncelleştirmeleri eklenebilir.

    Bu sayede Özelleştirilmiş Windows 8 DVD'si elde edersiniz. Windows lisansınız varsa orjinalliğinden bir şey kaybetmez.

    WinReducer programını buradan indirebilirsiniz.

    hakan hakan (15424)
    9 yıl önce cevaplandı

    • cevabınız ve yorumunuz için çok teşekkür ederim önerdiğiniz programı deneyeceğim emeğinize sağlık kolay gelsin osman76 9 yıl önce