Windows 8.1'e geri dön seçeneği altındaki yazı ne anlama geliyor?

Merhaba Windows 10 hiç kullanmadığım için Windows 10 ayarlarında dolaşırken sol tarafta seçenekler çıktı seçeneklerin içindede Kurtarma yazıyor, tıkladım Windows 8.1'e geri dön altında "bu seçenek sadece Windows 10'a yükseltikten sonra 10 gün için kullanılabilir" yazıyor.

Bu ne anlama geliyor? 10 gün içinde tekrar Windows 8.1'e mi dönecek?

efsaneemrahylz efsaneemrahylz (247)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Belli ki daha önce Windows 8.1 kullanıyordunuz ve Windows 10'a yükseltme yaparak geçtiniz. Windows, yükseltmeden pişman olduğunuz takdirde tekrar Windows 8.1'e dönebilmeniz için size 10 gün süre tanımış. Siz kendiniz Windows 8.1'e geri dönmediğiniz sürece bilgisayar otomatik olarak dönmez. Endişe etmenize gerek yoktur.

    omercik omercik (9418)