Windows 8.1 Ekran Hatası Ve Ayarlara Girmeme Hatası

Bugün Bilgisayara Format Attım Atmaz Olaydım Ne Ayarlara Giriyor Nede Başka Bişey Yapıyor Ve Bu Hatayı Veriyor

http://i.hizliresim.com/VaRojr.jpg şu hatadan kurtulamazmıyım ya lütfen yardım edin tamam a basıncada ekran gidip geliyor ve aynı hata tekrar geliyor lütfen yardım edin ağlıcam ya

bcyhris bcyhris (3)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    yardım etmek için bazı bilgilerde lazım

    1 ) bilgisayar özelikleriniz (işlemcisi kaç ve ram desteği  kaç bunlar verirsen yeterlidir )

    2 ) önceki işletim sisteminiz

    candan candan (4301)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Fazla Bilgim Yok Bilgisayar Özelliklerimi Nerden Söylicem Önceki işletim Sistemim: Windows 8.1 di bcyhris 8 yıl önce
    • oda yeterlidir hatasız çalışıyormuydu öncekinde candan 8 yıl önce
    • herşey sorunsuzdu bugün attım bunlar olmaya başladı birkaç yerde daha sordum ekran kartını güncelle dediler yapıyorum hata gelmemeye başladı ama hala yükleniyor güncellenme ama ayarlara girmiyor onun sebebini biliyormusunuz bcyhris 8 yıl önce
    • Mesaj Attım Kardeş bcyhris 8 yıl önce
    • aygıt yöneticisinden girmeniz lazım ekran kartı ayarlarına candan 8 yıl önce