Windows 8.1 Fare İle Sağ Tuşa Bastığımda Donuyor Kitleniyor

Evet Hala Devam Ediyor Her hangi Bir Klasöre Ve Ya Dosyaya Tıklayınca Kitleniyor, Donuyor ?
 Lütfen Yardımcı Olun

yasintuman yasintuman (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bilgisayara bi format çek sorun gitmediyse fareni değiştir. Bu kadar basit bir sorun eğer halen sorun gitmediyse bilgisayarın Windows 8.1'i kaldırmıyor demektir.

    kralfenerkan kralfenerkan (1)
    9 yıl önce cevaplandı

      Tahminimce explorer.exe düzgün çalışmıyor. Bir bakım programıyla sorunu çözebilirsin. Aslında bakım programlarında bile anlayamıyorum bazen sorun başka bir işlemlede giderilebiliyor. Kendine uygun bir program bul. Tam anlamıyla kullanmasam ve tavsiye etmesemde Advenced system care ya da AVG PC tune up 2015 kullanabilirsin.İkisi içinde en etkilisi AVG dir.AVG de Tüm İşlemler bölümünde Yagın sorunları onara tıkla ve seçeneklerin hepsini seçerek onarımı tamamla.

      yusufbozar yusufbozar (348)