Windows 8.1 fare imlecini köşeye götürdüğümde ayarlar kısmı çıkmıyor

Windows 8.1 update 1 yüklü Bilgisayarımda önceden herhangi bir sorun yoktu fakat bu sabah fareyi köşeye götürdüm ayarlar şeridi çıkmadı ve windows magazasındaki herhangi bir uygulamaya girdiğimde masaüstne dönemiyor dönmek için windows tusuna basmam gerekiyor

yusfcn yusfcn (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    merhaba sorununuz güncelleştirme sonundaki user ayarlarınız değüişmiş bunu düzeltmek için aşağıdaki adımları uygularsanız sorununuz çözülecektir.

    başlat çubuna sağ tıklayalım

    özellikler diyelim

    üsteki menülerden gezinti sekemesine tıklayalım

    -sol  üsteki iki adet kutunun checkını seçelim ve

    uygula tamam diyelim bölyece sorununuz çözülmüş olackatır.

    saygılarımla

    laboustasarim laboustasarim (693)