Windows 8.1 font sorunu

Bugün ne olduysa fontların bazıları silik bazılarında ise bi anormallik var bazı harfler kalın bazıları silik bazıları ise ince bu durum nasıl düzeltilir resimden tam anlaşılmamış bu durum nasıl düzeltilir.

deniza deniza (49)
8 yıl önce sordu

  • sorun motitördenmiş resetleyince düzeldi deniza 8 yıl önce
  • Deniz bunu cevap olarak yazıp, sonra cevap olarak kabul et butonunu tıklar mısın? hakan 8 yıl önce

Toplam 1 Cevap

arkadaşlar sorun monitörden değilmiş ben windowsu kurar kurmaz Bilgisayarım'a sağ tıklayıp >özellikler>gelişmiş>performans ayalar kısmına tıklayıp görsel efekler sekmesinden en iyi performans için olan kutucuğu seçiyorum onun altındaki bütün kutu tikleri kalkıyor orada birde ekran yazı tipi kenarlarını düzelt diye bi seçenek var eğer o işaretli kalırsa yazılarda sıkıntı olmaz ama onunda tiki kalkarsa yazılar resimlerdeki gibi oluyor daha kötü.

deniza deniza (49)