windows 8.1 format atamıyorum medya eksik diyor

bazı sorunlar yaşadım ve format atmaya karar verdim ama bir hata ile karşılaştım bazı medya dosyaları eksik dedi ve araştırdım ama çözümü bulamadım servisede göndermek istemiyorum lütfen yardım edinhata da bu

cagataysencmlr cagataysencmlr (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Merhaba Windows 8.1 Hatası Alıyorsunuz Başka Bir Windows 8.1 Sürümü Bulun Tekrar Deneyiniz Sorununuz Ortadan Kalkacaktır...

    hsyngmt hsyngmt (1)
    9 yıl önce cevaplandı

      Medya dosyaları eksik hatası alıyorsanız, bir başka kurulum DVD'sinden kurulum yapmayı deneyin.

      Kurulum yapmaya çalıştığınız USB / DVD de bozuk ya da eksik dosya olabilir.

      cemkara cemkara (4215)