windows 8.1 format atma

1-win 8.1 kurulu bilgisayara güncelleştirme ve kurtarma bölümünden "her şeyi kaldırın ve windows'u yeniden yükleyin" desem d: sürücüsünü veya içindeki dosyaları siler mi?

2-ayrıca bu yöntem virüsleri tamamen temizleyip, temiz bir kurulum yapar mı?

3-windows'u etkinleştirdikten sonra 8'e döneceği için 8.1 güncelleştirmesi yapmadan direkt 10'a geçebilir miyim?

4-"windows 10'u alın" ikonu görev çubuğunda tekrar çıkar mı?

çok soru oldu cevaplar için şimdiden teşekkürler...

sanmarino sanmarino (7)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    1) herşeyi sil  seçeneğini seçtiğiniz zaman bütün sürücüler dahil 0 kurulum yapmış olursunuz

    2) herşeyi sildiği için virüslerde silinecektir  tabiykide

    3) windows 10 alın  uyarısı günceleştirmelerden sonra geliyor

    4) güncelemeler den sonra windows 10'u alın" ikonu görev çubuğunda tekrar çıkar

    ayrıca tavsiye windows 10 sıfırdan krulum yapmanızı tawsiye ederim daha verimli olması açısından

    candan candan (4301)