Windows 8.1 format işlemi bittikten sonra hangi seçeneği seçmek lazım

 Windows 8.1 format işlemini C diskin biçimlendirip öyle formata başlıyorum ve format işlemi bittikten sonra yeniden başlıyor bilgisayar amblemi ile bilgisayar amblemi gittikten sonra siyah ekran geliyor ondan sonra mavi ekran geliyor bazı yazı ile windows 4 arabirimde diye bir yazı geliyor alt tarafındada alt alta yazılmış 2 adet windows 8.1 yazıyor burdan hangi seçeneğe tıklamalıyım ben üstteki seçeneğe tıklıyorum doğrumu yapıyorum

gorele28 gorele28 (387)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Hiç bir şey olmaz ikisi'de windows 8.1 zaten

    darkcrak darkcrak (5168)
    5 yıl önce cevaplandı

    Büyük ihtimal biri 64 bit diğeri 32 bit seçeneğidir yazıların yanlarında falan x86 - x64 falan yazıyorsa bit seçeneğidir

    umuttt umuttt (207)
    5 yıl önce cevaplandı

    • @umuttt hayır yazmıyor x86-x64 felan sadece Windows 8.1 yazıyor gorele28 5 yıl önce