windows .8.1 gelen günceleştirme sonrası hata nasıl düzeltilir? yardıma ihtiyaç var

yukardada dediğim gibi evde ikitane bilgisayar var  otamatik günceleme yüklendi sonrasında sistem geri yükletme hata vermeye başladı bir bilgisayarda olsaydı bilgisayarda bir hata oldu diyebilirdim ama iki bilgisayarın ikisindede aynı hatayı verince günceleme den sonra oluyor bu hata ne yaptımsa düzeltemedim eski tarihede alsam yine aynı hatayı verdi belki böyle bir hata  başına gelen arkadaşlar olabilir nasıl düzeletebilirim?

candan candan (4301)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Denetim Masası,Programlar,Program Kaldır ve Ardından sol taraftan yüklü güncellemeleri göstere basıp son yüklediğin güncellemeyi seçersen kaldırabilirsin.

    akif52 akif52 (34)
    8 yıl önce cevaplandı

    • format attığım için bu cevanınızı deneyemedim teşekür edrim yinede candan 8 yıl önce