Windows 8.1 i windows 10 yükseltebilirmiyim ?

merhabalar günaydın acaba windows 8.1 olan işletim sistemimi windows 10 a yükseltebilirmiyim halen ücretsiz yükseltme devam ediyormu?  windows sitesinden windows 10 yükseltme olan ilgili yerden Windows10Upgrade24074 olan bir indirme eklentisi indirdim onu çalıştırdıgımda windows 10 yükseltebilirmiyim yani windows 10 un en son sürümü olur mu ? teşekkürler

seferulas1990 seferulas1990 (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Ücretsiz yükseltmenin normal kullanıcılar için süresi bitti.Ancak Microsoft engelli kullanıcılar için ücretsiz yükseltmesini kapatmadı.Bunu daha önce uzmanim.net üzerinde paylaşılmıştı.Sizde bu durumdan faydanalarak ücretsiz yükseltme işleminizi tamamen orjinal şekilde yapabilirsiniz.Aşağıdaki bağlantıdan ilgili konuya ulaşabilirsiniz.

    Windows 10 Ücretsiz Yükseltmesi nasıl yapılır?

    ismailsarp ismailsarp (6010)