windows 8.1 işletim sistemim çalışmıyor.

Arkadaşlar ben leptobumu virüslerden temizlemeye karar vermiştim. Netmahal diye bir virüs vardı ve bunu temizlemek istemiştim ve kayıt defterinden bununla ilgili dosyaları silerken daha birçok dosyayıda yanlışlıkla sildim. Daha sonra yeniden başlattığımda pc yi normal olarak açıldı ancak masaüstü açılmadı siyah bir ekran ve de fare imleci vardı. sistemi geri yükleme yapmaya çalıştım ama yapamadım çünkü masaüstü açılmıyor. Yardımlarınızı bekliyorum..

dilek92 dilek92 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Açılmıyorsa yapabileceğin fazla birşey yok Windows 8 nasıl onarılır? Tıkla.Ayrıca bu işlemlerde işe yaramazsa yenileme (refresh) işlemi yapabilirsin.

    yusufbozar yusufbozar (348)
    8 yıl önce cevaplandı

      Güvenli mod'da başlatabilirsen oradan sistem geri yükleme yapabilirsin. Veya yine -eğer açılırsa- güvenli mod'da sfc /scannow komutu çalıştırılarak düzeltme denenebilir. Diğer bir onarım denemeside PC'yi kurulum DVD'si ile başlatarak önyükleme sonrası "Onarım" seçenekleri yolundan olabilir.

      temmuz temmuz (12505)