windows 8.1 Kişisel bilgisayarınız bir hata ile karşılaştı yeniden başlatılması gerekiyor

Merhaba. Bilgisayarımda iki gündür bu tarz bir HATA ile karşılaşıyorum acaba sorun nedir ?

Bu yazı çıktığında %100 olduktan sonra ortalama 3 saat bekledim yeniden başlatılması için ancak daha fazla beklemeyip manuel olarak yeniden başlatmak zorunda kaldım.

İşletim sistemim diz üstü bilgisayar da kurulu.

Diz üstü bilgisayar marka-modelim Lenovo-Y510p

berk berk (224)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Karşılaştığınız hata aşağıdaki linkte anlatılmıştır ve birkaç çözüm önerisi sunulmuştur. Önerileri denemenizi öneriyorum. Umarım bu işlem sorununuzu çözecektir.

    Stop 0x124 Whea_Uncorrectable_Error hatası nasıl çözülür?

    utkubayat utkubayat (885)