Windows 8.1 KMSpico çalışmıyor

Selamlar,

Windows 8.1 işletim sistemini lisanssız kullanıyorum. Daha önce KMSpico isimli programla crack yapabiliyordum ancak bugün açmaya çalıştığımda programı açamadım. KMSpico açmaya çalışırken "Dosya virüslü olduğundan veya istenmeyebilecek yazılım içerdiğinden işlem başarılı bir şekilde tamamlanmadı" hatası veriyor. Karşılaştığım bu hatayı nasıl çözebilirim?

woys woys (6)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Uzmanim.net'te KMSpico ve benzeri crack yazılımlarına destek vermiyoruz. Bu nedenle sadece yaşadığın problemin sebebini ve çözümünü yazacağım.

    "Dosya virüslü olduğundan veya istenmeyebilecek yazılım içerdiğinden işlem başarılı bir şekilde tamamlanmadı" çözüm:

    Aslında aldığın hatada gayet açık ve net belirtilmiş. Bilgisayarındaki bir güvenlik yazılımı (Windows Defender gibi) o programın çalışmasını engelliyor. Çünkü crack yazılımları virüs olarak algılanırlar ve bilgisayarında antivirüs varsa, aktifse crack programları çalışamazlar.

    Yani bilgisayarındaki antivirüs yazılımını kapatmalısın.

    omercik omercik (9418)