Windows 8.1 kurulumda "şu anda bağlantı kuramıyoruz" sorunu

 wWndows 8.1 media creation tool indirdim ama key imi yazdıktak sonra internete bağlı olmama rahmen:Şu Anda Bağlantı Kuramıyoruz diyor alttaki gibi

noobgt noobgt (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Lisansın ya bozuktur ya da yanlış bir sürümün lisansını giriyor olabilirsin. Lisansın orijinal mi yoksa bir siteden mi buldun?

    omercik omercik (9418)
    4 yıl önce cevaplandı

      bir siteden aldım

      noobgt noobgt (1)
      4 yıl önce cevaplandı

        Kardeşim kendi ağzınla söylüyorsun bir siteden aldım diyorsun çalışmasını bekleyemezsin hepsi kullanılmış keyler. Bu durumda yapacak bir şey yok  Lisanssız devam edilebiliyorsa edersin edemiyorsan Crack'li yükle ( ÖNERİLMEZ ) veya Lisans Anahtarı satın al.

        infinity infinity (402)