windows 8.1 lerde whatsapp dosyaları kalıcı olarak nasıl silinir?

windowsphonelarda sadece istenen whatsap dosyalarının seçilerek silinmesi mümkün mü?nasıl yapılır?

demir78 demir78 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Whatsapp yedeklenmiş sohbet geçmişinden bahsettiğinizi düşünüyorum. İstediğiniz tarihdeki Whatsapp sohbet geçmişini silmek mümkün.

    1. Dosyalarım'a girin.
    2. Tüm dosyalara dokunun.
    3. WhatsApp klasörünü bulun.
    4. Databases klasörüne dokunun.
    5. msgstore.db.crypt dosyalarını göreceksiniz. Resimde de gördüğünüz gibi yanlarında tarih yazılıdır. Bu tarihlere göre silmek istediğiniz dosyayı seçin

      Whatsapp sohbet geçmişi silme
    6. Çöp kutusu simgesini tıklayarak silin.

    Yedeklenmiş konuşmaları ayrı ayrı, yani kişiye özel olarak silmeniz ne kadar mümkün bilmiyorum. Ancak tarihe göre silebilirsiniz.

    damlakoc damlakoc (1391)