Windows 8.1 Mağaza uygulamasından gözükmeyen uygulama nasıl güncellenir

merhaba ben Windows 8.1 Hava durumu uygulamasını güncelleyemiyorum çıkmıyor mağaza güncelleştirme bölümünde resim atıyorum 7 ocak pazartesi sizi yanıltmasın bilgisayarımın saat ve tarihi doğru 3.1.2019 şeklinde hava durumu uygulamasını nasıl güncelleyebilirim kaldırdım yine görünmedi

gorele28 gorele28 (387)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    1. Store'u açmak için Başlangıç ekranında Store'u seç.
    2. Ekranın sağ köşesine mauseyi çek ve ardından Ayarlar'a dokunun.
    3. Uygulama güncelleştirmeleri’ne tıkla.
    4. Uygulamalarımı otomatik olarak güncelle seçeneğinin Evet olarak ayarlandığından emin ol.

    darkcrak darkcrak (5168)
    5 yıl önce cevaplandı

      Windows 8.1 için Hava durumu uygulaması kaldırma

      1. Başlat ekranında hava durumu uygulamasını bul.
      2. Sağ tuşla tıkla.
      3. Altta açılan menüden kaldır'ı seç

      Windows 10 için Hava durumu uygulaması kaldırma

      Eğer bir uygulama güncellemesi mağazada görünmüyorsa önce uygulamayı kaldır sonra mağazadan uygulamayı tekrar yükle.

      1. Programlar ve özelliklere git.
      2. Burada Hava Durumunu bul ve kaldır.

      Daha sonra Mağaza uygulamasına git. Hava durumunu arat ve yükle. Böylelikle en güncen hava durumu uygulamasını yüklemiş olacaksın.

      hakan hakan (15424)
      5 yıl önce cevaplandı

      • Programlar ve özelliklere git demişsin orda yok ayrıca metro arayüzündeki hava durumu uygulamasından bahsediyorm @hakan bey gorele28 5 yıl önce
      • @gorele28 Windows 10 üzerinden bakıp yorumladım. Windows 10 üzerinde programlar ve özelliklerden kaldırabiliyorsun. Alternatif çözümler yazayım hakan 5 yıl önce
      • yine çıkmıyor @hakan bey yeni bir soru sordum gorele28 5 yıl önce