Windows 8.1 Metro arayüzünde ki uygulamalar çalışmıyor, nasıl çözerim?

Sorun daha bugün oluştu şu şekilde ; http://www.imgim.com/4941incib4119561.png (daha diğer uygulamalarda bu şekilde onların ss almadım) işaretlediğim gibi olanların dışında olanlar da dahil hiçbir uygulamalar çalışmıyor.

Samsung windows 8.1 *64 bit

Sistem geri yükleme yaptım 20 gün öncesine kadar hala aynı sorun var

Not ; 2 senedir aynı şekil kullanıyorum pc yi olağan dışı bişey yapmadım böyle oldu

bcaggul bcaggul (117)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba

    Sistem geri yükleme yaparak bu sorunu çözen internette pek çok kişiye rastladım.Bu yüzden daha eski tarihli bir sistem geri yükleme noktasına geri yükleme yapmayı tekrar deneyebilirsiniz.

    Çözüm2: Uygulamaları kaldırın ve tekrar yükleyin

    Bazen bu tür sorunlarda uygulamaları silmek ve tekrar yüklemek çözüm olabiliyor.Sizde üstteki çözüm işe yaramaz ise bu çözümü deneyebilirsiniz.

    İlk olarak Uygulamaları yalnızca metro arayüzünden silerek(sadece görüntüsünü kaldırarak) ve sonra tekrar metro arayüzüne ekleyerek çalıştırmayı deneyiniz.

    İkinci olarak çalışmaması durumunda uygulamayı silip, mağazadan tekrar yüklemeyi deneyiniz.

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Müzik uygulaması falan mağzada bulunuyor mu ? Microsoft Reader vs bcaggul 8 yıl önce