Windows 8.1 otomatik onarım hatası

Windows 8.1 yüklü bilgisayarımı her açtığımda otomatik onarım hatası alıyorum. Hard Diskle uğraşmak istemiyorum. Yardımcı olur musunuz?

emirtr emirtr (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 4 Cevap

    Merhaba, bir ekran görüntüsü paylaşma imkanın var ise yardımcı olabilirim.

    ilyashalatci ilyashalatci (26)
    6 yıl önce cevaplandı

        Bilgisayarım kendi kendine kapanıyor ve Bilgisayarı açtığım da bu sorun oluyor işte.

        Bilgisayarımı ben doğru düzgün kapattığımda da bu sorun yine ortaya çıkıyor.

        emirtr emirtr (1)
        6 yıl önce cevaplandı

          Bilgisayarinizi Güvenli Moda Geçirerek Bilmediginiz Dosyalari VB gereksiz şeyleri siliniz. Güvenli moda geçmek İçin : Pc açilana kadar shifte basin ve bırakın gelismis seceneklerden sorun gidere tikleyin ordan baslangic ayarlarina tıklayin yeniden baslatin ve 4 tusuna basin güle güle kullanin

          oyuntubeyoutuber oyuntubeyoutuber (-89)