Windows 8.1 Posta Uygulamasında Hesap Ekleyememe Sorunu

Windows 8.1 Pro kullanıyorum. Sorunum ise Posta uygulamasında Microsoft hesabımın posta adresi kayıtlı ama başka hesap eklemeye çalıştığımda hesap ekleme bölümünde Gmail ve benzeri hesap sağlayıcıları bulunmuyor. İnternetten baktığımda olması gerekiyor ama nedense yok. Ayrıca Oyunlar uygulamasında da oturum açamıyorum. Bunların hepsi Windows 8.1'in desteği bittiği için mi oluyor yoksa basit bir sorun mu? Şimdiden teşekkürler...

said82 said82 (10)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Başka Hesap seçeneğine tıkladığınızda karşınıza ne çıkıyor?

    Bu linkten Sorun Gidericiyi indirip çalıştırın. Sorun tespit edilirse çözmeyi deneyecek.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Oraya bastığımda manuel olarak posta adresi kaydı yapılıyor. Ama orayı denesem bile bağlanmıyor. said82 6 yıl önce
    • Mesaja eklemeler yaptım. @said82 omercik 6 yıl önce