Windows 8.1 Pro explorer.exe hatası

Selamun aleyküm arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi bilgisayarımı kapatınca çok nadir görülen explorer.exe hatası alıyorum her zaman degil bu hatanın çözümü nedir

efsaneemrahylz efsaneemrahylz (247)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Windows 8 explorer.exe hatası linkini bir incelemelisin. Aldığın hata linkte bahsedilen hata ise çözümü bir dene. Ayrıca linkte yazıldığı gibi bilgisayarını mutlaka virüs taramasından geçirmelisin.

    damlakoc damlakoc (1391)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Bilgisayar haftada 1 gün virüs taramasından geçiyorum damlakoc efsaneemrahylz 7 yıl önce
    • Verdiğiniz linke bakıyorum teşekkür ederim efsaneemrahylz 7 yıl önce

    Windows 8.1 devri çoktan bitti. Seni böyle alalım.

    [çözüldü] Windows 10 ISO dosyası üzerinden UEFI destekli olarak nasıl kurulur?

    Sistem dosyaları bozuk veya sisteme zararlı bulaşmış gibi gözüküyor.

    Temiz bir Windows 10 kurulumundan sonra güncel sürücülerini yükle ve stabil bir işletim sistemiyle bilgisayarını sorunsuz kullan.

    brsozl brsozl (1961)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Bilip bilmeden konuşma brsozl arkadaşım virüs bulaşmıştı onları silerken oldu ondan önce gayet güzeldi efsaneemrahylz 7 yıl önce