windows 8.1 pro nvidia

Windows 8.1 masaüstüne göre nvidia önerirmisiniz ?

samathh samathh (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    merhaba önerceğim ekran kartı gtx serisi 770m veya 770 gerçi win 8.1 pro da gtx 670 ve üzeri oldukça iyi ve oyun grafik amaçlı her işini rahatlıkla ve keyifle yapabileceğiniz bir ekran kartı chipseti dir Saygılarımla

    laboustasarim laboustasarim (693)
    9 yıl önce cevaplandı

      gtx480 al 2 GB belleği var hemde 128 bit renk yeterde artar bile hemde paran cebinde kalır çok makul fiyatta bu ekran kartı.

      feritarslan feritarslan (303)