Windows 8.1 Pro sürücü sorunu.

Geçenlerde Win10 kurmuştum ancak, gittikce ağır çalıştığını hiss edince sildim ve Win 8.1 Pro kurdum. Sürücüleri genellikle kendi sitelerinden indiririm ancak bilgisayarımda 2 tane ekran kartı olduğu için

https://hizliresim.com/bL96Za

(intel UHD Grapics 620, Nvidia Geforce MX230) ilk önce İnteli güncellemeye çalıştım ve intelin kendi sitesinde sürücülerin yalnızca  win10 desteği olduğunu unutmuşum, daha sonra birkaç uygulamayla güncellemeye çalıştım yine olmadı. Şimdiyse nasıl güncelleyeceğimi bilmiyorum.

Cihaz: Acer Aspire3 A315-55G-30M1

genius genius (190)
3 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Windows 8.1 windows 10'a göre ağır bir yazılım bana sorarsan tekrardan Windows 10'a geç

    darkcrak darkcrak (5158)
    3 yıl önce cevaplandı

      4 GB RAM ve 5400 RPM HDD ile W10 ölüm gibi olur, kalın windows 8.1'de. Eğer sistem normal bir şekilde çalışıyorsa güncellenmeyen sürücüyü güncelleme.

      hydra hydra (3800)
      3 yıl önce cevaplandı

        @hydra GPU gerektiren uygulama indirdiğimde (Steam, Nox Player...) "Grafik sürücülerinizi güncelleyin" hatasıyla karşılaşıyorum. Bu yüzden bıktım ve Win10a geçtim.

        Saygılar!

        genius genius (190)