Windows 8.1 Pro yüklemede medyası

Windows 8.1 Pro Kullanıyorum. Usb den format atmaya karar verdim. İSO yüklemede medyası oluşturmak için bir sürüm soruyor ama Windows 8.1 Pro yazmıyor. Hangisini Seçmem Gerekiyor.

http://prntscr.com/khget4

kaanerben kaanerben (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Sen ilk sıradakini yani sadece Windows 8.1 yazanı seç ve onu USB'ye yazdır. Windows 8.1 pro sürümü yüksek ihtimalle onun içindedir ve kurulum esnasında çıkan seçenekler arasında yazar.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

      @kaanerben

      Windows 8.1 64 bit indir

      Windows 8.1 32 bit indir

      şuradan orjinal dosyayı indirebilirsin bağlantılar 24 saat içinde sonlanır

      kaydolum kaydolum (97)