Windows 8.1 sıfırlarken bazı dosyalar eksik hatası

Windwos 8.1 de Ayarladan Kurtarma Seçeneğinden her şeyi kaldırın ve windows'u yeniden yükleyine tıkladıgımda bi kaç saniye hazırlanıyor yazıyor ve sonrasında bazı dosyalar eksik hatası alıp format yapamıyorum.Sorun ne olabilir?

kaanerben kaanerben (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Kurulum DVD'si (yada flash belleği) takarak dene. Sıfırlama işlemini kurulum / yükleme aygıtından başlatarak yapmalısın.

    temmuz temmuz (12505)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Bu nasıl olacak Detaylı bilgi varmı flash bellekle yapabilirim kaanerben 5 yıl önce