windows 8.1 single language ekran kartı ayrılmış video belleği artırma

merhaba arkadaşlar intel hd graphics 4000 ve nvidia geforce 635M ekran kartlarına sahibim altta resimlerdeki rakamlar çıkıyor ama video belleği yükseltmek istiyorum

işte nvidia denetim masası arasında iki fark

efsaneemrahylz efsaneemrahylz (247)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    İntel Hd Graphics Ram Artırma Rehberi -  Youtube

    Ayrıca Normal Ekran Kartını Yani Nvidia'yı Artıramazsın

    Ama İntel Hd Graphics'i İstediğin Kadar Artır.

    Ama Sistem Belleğin'den (Ram) Yiyecektir.

    malgibiolan malgibiolan (307)
    6 yıl önce cevaplandı

    • @malgibiolan vermiş olduğunuz youtube video linkindenki bios ekran görünümü çok farklı efsaneemrahylz 6 yıl önce
    • Anakarta Değişebilir Bu Yüzden Aynı Ayarları Bulmaya Çalış 0138adana 6 yıl önce