Windows 8.1 Single Language kurulumu yapmak istiyorum

merhaba başlıkta belirttiğim gibimicrosoft sitesinden windows 8.1 Single Language işletim sistemi indirdim format atacağım usb bellekten ürün kimliği istermi

birde rufusdan yazdırıyorum yazırma işlemi doğrumu @temmuz  bey

efsaneemrahylz efsaneemrahylz (247)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Rufus ayarlarında sorun yok.

    Kurulum sırasında senden Windows anahtarı isteyecektir. Eğer senin bilgisayarında yüklü Windows 8.1 varsa bunun anahtarını alabilirsin.

    hakan hakan (15424)
    6 yıl önce cevaplandı

      Soruna, sorularına @hakan cevap vermiş ve öyledir. Ama yükleme medyası oluşturmak için hiç Rufusa gerek falan yoktu. Windows yükleme dosyalarının downloadını Media Creation Tool vasıtasıyla (aracılığıyla) ve bunu bir flash bellek kullanarak yapsaydın.. O şekilde üzerine download yaptığın flash bellek doğrudan windows yükleme medyan, format atma aracın olurdu.

      Kolay ve pratik yollar varken uzun ve uğraştırıcı karışık yollara gitmemek gerekir. Zaten Media Creation Tool aracının yapılarak hizmete sunulmasindaki maksatta bu kolaylığı sağlamaktır.

      temmuz temmuz (12505)