Windows 8.1 Sistemine göre 32 bit'lik oyun tavsiyesi

Arkadaşlar aklımda pek bildiğim fazla bir oyun yok bilen varsa şöyle MAFİA 2 , FAR CRY GİBİ (HAYATTA KALMA )  oyunları söyler misiniz ?

ÇÖZÜM İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM

SİSTEM BİLGİLERİ ;

1)

sistem bilgileri

2)

windows 8 hakkında
3)

ekran kartı

selcukulusal selcukulusal (32)
8 yıl önce sordu

  • Oyun tavsiyeleri derken büyük oyunlar mı yoksa küçük oyunlar da olur mu ? (Küçükten kast ettiğim Mafia II Gibi oyunlar) ahmetsamil 8 yıl önce

Toplam 2 Cevap

DayZ, Sleeping Dogs, The Elder Scrolls V: Skyrim   eğer oyunlarda kasma olursa grafik ayarlarını düşürürsün.

cool cool (38)
8 yıl önce cevaplandı

    Kardeşim Oyunların GAMEPLAY'larını inceledim Sleeping Dogs hariç diğerleri çok sıkıcı gözüküyor daha açık bir örnek vermek gerekirse Gta 4, Mafia 2 ( gibi serbest ve aksiyon ) , Far Cry (gibi sürekli aksiyon ve hayatta kalma) Hitman, Assasins Creed (gibi Süikast) Left 4 Dead (gibi hem hayatta kalıp hem de aksiyon yani çoğunlıkla aksiyon) Saints Row (serisi gibi eğlenceli ve aksiyon) gibi ( hayatta kalma , grafiği güzel olan ) oyunlar lazım (The Elder Scrolls V: Skyrim gibi sanaryosu çoğunlukla hayatta kalma üzerine kurulup sadece bir kez savaş olan bir oyundan bahsetmiyorum )

    Özellikle oyun kılıç ( lı ) olursa sevinirim

    ÜRETECEĞİNİZ ÇÖZÜM FİKİRLERİ İÇİN (ŞİMDİDEN) TEŞEKKÜR EDERİM......

    selcukulusal selcukulusal (32)