Wİndows 8..1 update güncelleme sorunu

Merhaba arkadaşlar.Bİlgisayarımda windows update açıyorum denetliyorum ve sonra güncelleştirmeleri yükle diyorum.Ancak 10-15 dk bekliyorum ama sıfırda kalıyor ilerlemiyor.Ekran kartı güncelleştirmelerini indiremediğim için oyunlarda kasma yaşıyorum.Bunu nasıl düzeltebilirim lütfen yardım edin.

mehmetkaan mehmetkaan (11)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows Update sorun giderici yazılımını denediniz mi?

    Windows Update sorun giderici yazılımını buradan indirin ve çalıştırın.

    Bu yazılım olası Windows Update sorunlarını çözecektir.

    murat murat (12492)