windows 8-8.1-10 en kısa yoldan güvenli mod açma ?

windows 8-8.1-10 güvenli mod açma ihtiyaç halinde gerekebilir en kolay ve kısa yoldan nasıl girilir

candan candan (4301)
7 yıl önce sordu

  • Yine tekrar.. Hemde kendi tekrarın.. temmuz 7 yıl önce

Toplam 2 Cevap

Başlat / Sistem Yapılandırması /Sistem Yapılandırması tıklatalım ve önyükleme sekmesini tıklatalım

güvenli önyükleme tikini atalım uygula ve tamam tıklatalım gelen uyarıya şimdi yeniden başlat tıklatalım

işimiz bittikten sonra güvenli önyükleme tikini kaldıralım  uygula ve tamam tıklatalım gelen uyarıya şimdi yeniden başlat tıklatalım.

candan candan (4301)
7 yıl önce cevaplandı

    • daha önce paylaştığımdan bilgim var bu paylaşım daha anlaşılır faydalı olur diye paylaştım candan 7 yıl önce
    • Şimdi bu gerekçemi oluyor yani?! Önceki konuyu yeniden düzenleseydin ve resimleride o konuya ilave etseydin nasıl olurdu?! Eğer o konu gerilerde kaldı, dikkst çekmeyebilirdi dersen, o da öyle değil. Zira düzenlenen konu zaten öne gelerek ilk konu oluyor. temmuz 7 yıl önce