windows 8-8.1-10 mause sağ tuş menüsüne denetim masası eklenirmi ?

                                                           Bilgi paylaşımı

windows 8-8.1-10 mause sağ tuş menüsüne denetim masası eklenirmi ?

mause sağ tuş menüsünde  denetim masası çıkarmı?

candan candan (4301)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    denetim masasını açmak çok kolay bir tuşta denetim masasını açabilirsiniz

    mause sağ tuş yapalım ve denetim masası simgesi görünecektir tıklayınca direk olarak denetim masasını açabiliriz reg dosyasını çalıştırıp kaydedelim  https://www.dropbox.com/s/3o0xdxtdom3lv5x/Denetim%20Masas%C4%B1-EKLE.reg?dl=0

    candan candan (4301)