Windows 8 açılışta hotmail şifreyi kaldırmak

Merhaba birinin adına bu soruyu soruyorum, birinin pc si windows 8 açılışta hotmail hesabı şifre soruyor bunu kaldırmak istiyor yani pcyi açtığında şifre yazmak istemiyor şifresiz açılsın hemöen istiyor, bunu nasıl yapabilir? Ben çözümler araştırdım fakat işe yaramamış

ilkaybaki ilkaybaki (236)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Evet yapabilir. Önce Denetim Masası kullanıcılardan bir kullanıcı aç ama bu kullanıcı Yerel Kullanıcı olsun. Microsoft oturumu ile açma. Microsoft olmayan bir hesapla oturum aç gibi bir seçenek vardı. Daha sonrada bu kullanıcıya parola koyma.

    Daha sonra   netplwiz komutunu çalıştır. Kullanıcı bu bilgisayarı kullanmak için bir ad ve parola girmelidir işaretini kaldır.

    murat murat (12492)
    4 yıl önce cevaplandı

    • @murat eyvallah denicem, olumlu/olumsuz sonuç aldığımda yazarım buraya ilkaybaki 4 yıl önce