Windows 8 Akıllı Kart Bağlayın+Unchecky =Bela

Merhabalar;

Kullandığım Bilgisayarda Bir yıl kadar önce oluşan kullanıcı hesabı denetimi'nde akıllı kart bağlayın diyor hiç bir uygulama yükleyemiyor silemiyorum

Format atmayı bilmeme rağmen atilmiyor çünkü unchecky var ve başa bela akıllı kart sorunu yüzünden onu da silemiyorum izlediğim bir videoda güvenli moddan düzeltiyor bir kişi ama unchecky sanırım güvenli moduda açtırmıyor şu an tıkanmış durumdayım garantisi bitti zaten burada bur tamirciye vermek istemiyorum güvenmiyorum az çok bir bilgim var yardım edebilirmisiniz bana biosdan format atılmıyor akıllı kartım yok . Tıkandım Resmen Kullanamıyorum bilgisayarı...

OKUYANLARA TEŞEKKÜR EDİYORUM UMARIM YARDIM EDEBİLİRSİNİZ...

canberkess canberkess (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    HDD'ne low level format at diyeceğim ama bu işlem genelde bad sector gibi durumlarda yapılır ayrıca tehlikelidir (HDD'nin tamamen ölmesi söz konusu vs.)

    NOT: Low level format, HDD'yi fabrika çıkışlı hale getirir şayet başarılı olduğu takdirde..

    omercik omercik (9418)