windows 8 bilgisayar ayarları açılmıyor

Öncelikle meraba benım sorunum su metro uygulamaları açılmıyor (hesap makınesı,müzik gibi)mesela bilgisayar ayarlarını değiştire basıyorum açılıp kendıne alta alıyor bütün uygulamalarda öyle kendini alta alıyor üstüne basınca 1 sanıye acılıyor yıne kendını alta alıyor yardım edin lutfen 1 aydır çözümü arıyorrm su sorun la aynı https://www.youtube.com/watch?v=KzlFCN7LKr0 bu vıdeodakı gıbı lutfen yardım

celilkaraca02 celilkaraca02 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Komut istemcisini yönetici olarak çalıştırıp sfc /scannow komutunu uygulayınız. Sorun hala devam ediyorsa buradaki yöntemi uygulayınız. (restorehealth: Onarım komutudur.)

    yusufbozar yusufbozar (348)