Windows 8 bilgisayara antivirüs programı gerekli mi?

Merhaba arkdaşlar winodows 8 kurdum kendi antivirüs programı varmış başka bir antivirüs programı kurmaya gerek varmı ?

xazxaz10 xazxaz10 (55)
7 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    windows kendi antivürüs programı var defender ayrıca malware programı gerekli

    Malwarebytes istenmeyen malware ve virüsler için burdan ndirin

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

    • sistemi mi yormaması için kurmak istemiyorum hocam xazxaz10 7 yıl önce
    • bizden önermek karar sizin elbette candan 7 yıl önce

    Windows Defender Windows üzerinde bulunuyor. Fakat Windows Defender o kadar başarılı bir program değil.

    Bilinen virüsleri engelleyebiliyor ama özellikle son dönemde ortaya çıkan Fidye virüslerine karşı etkili değil. Yine reklam yazılımı engellemekte de başarılı değil.

    hakan hakan (15424)
    7 yıl önce cevaplandı

    • sistemim pek iyi değil zaten steam de takılıyorum başka yerlerde de dikkatli oluyorum xazxaz10 7 yıl önce
    • @xazxaz10 o zaman Windows Defender sana yeter. Sorun olursa en fazla formatlarsın. Benim önerim bilgisayarda önemli verileri olanlar için hakan 7 yıl önce

    Avast ücretsiz sürümü Windows Defender den daha başarılı işler yapacaktır bana kalırsa.Buradaki linte tıklayarak ücretsiz(Free) avast ürününü indirebilirsiniz.

    ismailsarp ismailsarp (6010)