Windows 8 bluetooth sorunu

Bilgisayardan başka bir cihaza dosya gönderebiliyorum ama başka bir aygıttan bilgisayara bir şey gönderemiyorum nasıl çözebilirim ?

ibrahim53 ibrahim53 (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    İşte Windows 8'de Bluetooth işlemlerinizi kolaylaştırmanın yolu;

    1) Şayet bilgisayarınızda bluetooth aygıtı düzgün yüklenmişse;
    C:\Windows\System32\ yoluna giriyoruz

    2) fsquirt.exe dosyasına sağ tıklıyoruz. Sırasıyla Gönder ve Masaüstü (kısayol oluştur) diyoruz.

    3) Daha sonra masaüstünden Bluetooth Dosya Gönder ve Dosya Al işlemlerini kullanabiliyoruz.

    Resim

    ANAHTAR KELİMELER: Windows 8'de Bluetooth ile dosya gönderme ve alma, masaüstünden bluetooth ile dosya gönderme, windows 8 nasıl bluetooth ile dosya gönderilir?

    NOT: Şayet bu dosyayı bulamıyorsanız muhtemelen Bluetooth driveri yüklemesi yapmamışsınızdır. Driver yüklendikten sonra bu dosya oluşmaktadır. Bluetooth olmayan bilgisayarlarda da bu dosya bulunmamaktadır.

    Kaynak

    feritarslan feritarslan (303)
    9 yıl önce cevaplandı

    • Driver problemi değil. Bilgisayardan dosya gönderebiliyor. temmuz 9 yıl önce

    Metro ekranında Bluetooth Ayarları yaz ve enterle. Daha sonra açılan pencerede alttaki resimde kırmızı okla işaretlediğim yere tık koy, uygula, tamam..

    temmuz temmuz (12505)