Windows 8 bluetooth sorunu

Merhaba,

Windows 8 kullanıyorum.Eskiden dosyalara sağ tıklayınca bluetooth ile gönder diye bir seçenek çıkıyordu oradan dosya aktarımı yapabiliyordum artık o seçenek çıkmıyor ve bluettooth u kullanamıyorum nasıl çözebilirim?

ibrahim53 ibrahim53 (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Sorununuzun çözümü için ilk olarak yapmanız gereken şey "C:\Windows\System32" içerisindeki fsquirt.exe dosyasına sağ tıklayarak "Gönder/Masaüstü"nü seçmek. Ardından masaüstünüzde oluşan kısayolun ismini Bluetooth olarak değiştiriniz ve "C:\Users\KULLANICI ADINIZ\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\SendTo" klasörüne girip oluşturduğunuz kısayolu buraya atınız. Bu işlemin ardından Bluetooth seçeneği sağ tuş menünüze eklenecektir.

    utkubayat utkubayat (885)
    9 yıl önce cevaplandı

    • Çok teşekkür ederim ibrahim53 9 yıl önce

    merhaba aynı sorun bendede oldu dediğiniz adımları tekrarladım fakat son yazdığınız C:\Users\KULLANICI ADINIZ\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\SendTo dosyasını bilgisayarımda bir türlü bulamadım lütfen yardımcı olurmusunuz?

    crntss crntss (2)
    9 yıl önce cevaplandı

      o dosyalar gizli dosyalardır kardeşim denetim masası tıkla sağ ust kosede dosya yaz ara de orda dosya gizle seceneği vardır onu dosyaları gorunsun sec veya gizleme olur onu sec ozaman app data gorunuz app data migrosoft windows sen to at

      kullanici793999 kullanici793999 (1)