Windows 8 bozuk görüntü hatası

Oyunda dll hatası verdiği için dll. indirip system32 ve sysWOW64 e atmıştım

Şimdide böyle bi hata alıyorum Pes ve diger oyunlara girilmiyo yardım ederseniz sevinirim

Hata söyle : C:/Windows /SYSTEM32/d3dx9_43.dll programı Windows üzerinde çalışmak üzere tasarlanmadı veya hata içeriyor. Proğramı özgün yükleme medyasını kullanarak yüklemeyi deneyin veya destek için sistem yöneticinize veya yazlım satıcısına başvurun. Hata durumu 0xc0000020

cihat123 cihat123 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Pes 2015 Pes 2016 D3DX9_43.dll hatası ve çözümü - videolu anlatım (tıkla)

    Ayrıca DLL'yi oyun klasörüne atarak dene. Bu şekilde oyun açılırsa hata veren system 32 klasöründe bulunanı silersin.

    Edit:

    Problem hala düzeltilemiyorsa sistemi son yaptığın değişikliler öncesine (PC'nin problemsiz çalıştığına emin olduğun bir zamana) geri alarak DLL ilavelerini sonra yeniden denersin:

    Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

    Hatta ilavesini yapmak istediğin dll dosyasının internette başka bir siteden download edilerek sisteme ilave edersen ayrıca işe yarayabilir. Bunuda denemek lazım.

    Edit 2:

    İngilizcen yeterliyse alt linkteki çözüm işine yarayabilir:

    How to Fix Error 0xc000007b in Football Manager 2017 (and all games) -videoda ingilizce yazılarak çözüm gösterilmiş (tıkla)

    Ve;

    Alttaki bilgilerden ve linklerden faydalanabilirsin (Google çevirisi):

    en son sürümlerine benim DirectX ve Net Framework [PC] güncellemek için nasıl

    Her şeyden önce tüm windows güncellemelerini tam tamamen güncel yüklenmiş ve emin olun

    Sonra yüklü DirectX'in son Net Framework ve sürümüne sahip olduğunuzdan emin olun. Bu, ilk indirme yapmak ve buradan bu net framework güncelleştirmesini yüklemek için -  https://www.microsoft.com/net/download

    Sonra son zamanlarda bu yapmış olsanız bile bu (DirectX güncel olduğundan emin olmak için indir, lütfen tekrar deneyin). Bu kadar indir böylece ilk çevrimdışı yükleyici olduğunu.

    - Burada C bulunan Sistem klasörüne gidin: \ Windows \ System,
    - başlayan herhangi bir .dll dosyaları kaldırma d3dx9
    - Şimdi burada bulunan Sistem 32 klasörüne gidin - C: \ Windows \ System32
    - Yine başlayan herhangi bir .dll dosyaları kaldırmak d3dx9
    - C - Şimdi SysWOW64 klasörleri burada bulunan gidin: \ Windows \ SysWOW64
    - Ve son kez başlayan herhangi bir .dll dosyaları kaldırmak bakmak d3dx9
    - - Bunu yaptıktan sonra, bu linkten indirebilirsiniz  https://www.microsoft.com /en-us/download/details.aspx?id=8109
    - dosya indirirken tamamlandığında lütfen aşağıdakileri yapın
    - Bu yapıldıktan sonra, çift yükleme başlamak için indirilen exe tıklayın
    bunu tıkladığınızda, bu soracaktır - bir klasör konumu ayıklamak için
    (ki yükleyin DirectX) masaüstünüzde bir klasör oluşturun ve bu tanıyabileceğiniz bir isim -.
    - Dosyası seçili klasöre Ayıklama bittikten sonra, klasörü açın
    - senin DirectX güncelleme işlemini başlatmak için DXSETUP çift tıklayın

    temmuz temmuz (12505)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Dediklerinizi yaptım ama hala sorun aynı nasıl bi sorun anlamadım bi çözülmedi gitti cihat123 7 yıl önce

    Saka gibi yaa suanda uygulama düzgün olarak başlatılamadı hatası veriyo hata söyle 0xc000007b

    cihat123 cihat123 (1)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Mesajıma yeniden bakmalısın. İlavede bulundum. temmuz 7 yıl önce
    • Edit 2 temmuz 7 yıl önce