Windows 8'de AppData klasörüne nasıl girerim?

Windows 8 kullanıyorum. AppData klasörüne girmek istiyorum.

Windows 8 işletim sisteminde AppData klasörüne nasıl ulaşırım, nasıl girerim?

kullanici818382 kullanici818382 (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    1. Windows 8 masaüstünde Windows Tuşu ve R tuşlarına birlikte basın.
    2. Çalıştır açılacaktır. Çalıştıra şu komutu yazın
      %AppData%
    3. Enter tuşuna basın.

    Bu komut sizi

    C:\Kullanıcılar\[KullanıcıAdınız]\AppData

    Klasörüne gönderecektir. Burada aradığınız klasörleri bulun.

    Sanırım Portalsepetini temizlemeye çalışıyorsunuz. Eğer Malwarebytes ile temizlik yaptıysanız bu klasörler bilgisayarınızda olmayabilir. Sadece kontrol amaclı siz yine de yapın.

      alattin alattin (16984)