windows 8 de başlat menüsü yok onu nasıl getirebilirim?

Windows 8'de başlat kısmı yok görev çubuğunda nasıl getirebilirim?  Bir de Google.com'u ana sayfa  yapamıyorum. Zzsearch vardı kaldırdım. Google.com yapınca 404 veriyor. Bunu nasıl çözerim?

veyzel veyzel (1)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows 8'de daha önce bildiğimiz anlamda başlat menüsü maalesef yok.

    Fakat Windows 8'e başlat menüsü ekleyebilirsiniz. Bunun için bilgisayarınız bir yazılım yüklemelisiniz.

    Windows 8 başlat menüsü start nerede?

    Yukarıdaki linkteki programlardan birini yükleyerek Windows 8'e başlat menüsü ekleyebilirsiniz.

    Zzsearh ve tarayıcı sorunu için şu linkte anlatılanları yapın : zzsearch kaldırma

    zzsearch kaldırma sayfası güncellenmiştir. Aşam aşama yaparsanız bilgisayarınızın peformansı

     hızı artar. Virüsler temizlenir ve ana sayfa sorunu çözülür.

    murat murat (12492)