Windows 8 'de hack dosyasını nasıl açabilirim ?

Çoğu oyunların hackleri benim pc'imde malesef açmıyo bu durumu nasıl düzeltebilirim ?

kullanici834065 kullanici834065 (1)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Aşama 1: "Control Panel" (Denetim Masası) nı açın ve "Windows Defender" kısmına tıklayın.

    Aşama 2: Daha sonra karşınıza gelen pencerede gördüğünüz gibi "Settings" sekmesinde bulunan "Administrator" yazısına tıklayın ve sağ tarafta çıkan "Turn on Windows Defender" yazısının yanındaki işareti kaldırın. Hemen ardından "Save changes" diyerek değişiklikleri kaydedin.

    Aşama 3: Yukarıdaki işlemleri yaptıktan sonra Windows Defender'ın kapatıldığına dair bilgi veren pencere karşımıza gelecektir.

    uzman0725 uzman0725 (1)