Windows 8'de oyunlar nerede?

Solitaire, Mayın Tarlası ve Hearts Windows 8'de nerede? Solitaire, Mayın Tarlası ve Hearts oyunlarını nasıl açarım?

hayalimsin hayalimsin (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Windows 8'de Solitaire, Mayın Tarlası ve Hearts oyunları  otomatik olarak yüklü  gelmiyor. Bunları ayrıca yükleneniz gerekiyor .Windows Mağazası'ndan bu oyunları indirebilirsiniz. Üç oyun da ücretsiz olarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

    Windows 8.1 Başlangıç ekranından Solitaire, Mayın Tarlası ve Hearts oyunlarını yüklemek için Mağaza yazın ya da Mağaza kutucuğuna dokunun veya tıklayın. Arama kutusuna Hearts yazın ve ardından yüklemek istediğiniz sürümü yükleyin.

    murat murat (12492)
    9 yıl önce cevaplandı

      Windows 8'de oyunlar yüklü gelmiyor. Ancak, Windows mağazadan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

      mytayf mytayf (1)