Windows 8'den 10'a güncelle hatası windows update yönetici izni vermiyor

aylardır windows 8'den 10'a güncellemeye çalışırken Windows update'e gelince " Bazı ayarlar sistem yöneticiniz tarafından yönetilir" uyarısı alıyorum ve Ek bilgiye tıkladığımdada yardım metni boş görünüyor. Google'da arattığımda bu sorunun çözümünü göremedim , herhalde pek bilgisi olan yok bu konuda. Son çare olarak sitenizde çözüm arayayım dedim umarım siz çözüm üretebilirsiniz. Şimdiden teşekkürler.

problem problem (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Adım 1: SharePoint Portal Server ile İlişkili Kayıt Defteri Girdilerini Onar OpenAdım 2: Bilgisayarınızda Kötü Amaçlı Yazılımlara Karşı Tam Tarama Yapın OpenAdım 3: Disk Temizleme (cleanmgr) ile Sisteminizdeki Gereksiz Şeyleri (Geçici Dosyalar ve Klasörler) Temizleyin OpenAdım 4: Bilgisayarınızdaki Aygıt Sürücülerini Güncelleyin OpenAdım 5: En Son Sistem Değişikliklerini "Geri Almak" için Windows Sistem Geri Yüklemeyi Kullanın OpenAdım 6: Wuauclt.exe ile alakalı SharePoint Portal Server Programını Kaldırın ve Tekrar Yükleyin OpenAdım 7: Windows Sistem Dosyası Denetleyicisini Çalıştır ("sfc /scannow") OpenAdım 8: Kullanılabilir Windows Güncellemelerinin Tümünü Yükle OpenAdım 9: Temiz Windows Yüklemesi Gerçekleştirin

    cleanmgr.exe dosyası hatalarını düzeltme http://www.windowserrorfixer.com/dlldownload.html

    candan candan (4301)
    8 yıl önce cevaplandı

      Şuan windows 8.1 işletim sistemim. ve güncelleme yapmaya çalıştığımda söylediğim " bazı ayarlar sistem yöneticiniz tarafından yönetilir" uyarısı veriyor. usb bellek takıyorum internet üzerinden windows 10 indirip kurmak için fakat usb belleğide görmüyor bilgisayar tüm driverları güncellememe rağmen. hizmetler bölümünden ve bir çok yerdende yapmaya çalıştım hatta wuauclt.exe'yi yönetici olarak açmaya çalıştım fakat oda çalışmadı hiçbirşey gelmiyor ekrana wuauclt.exe ilede. Çözüm bulabilirmisiniz acaba bu soruna ?

      problem problem (1)
      8 yıl önce cevaplandı

      • Adım 1: SharePoint Portal Server ile İlişkili Kayıt Defteri Girdilerini Onar OpenAdım 2: Bilgisayarınızda Kötü Amaçlı Yazılımlara Karşı Tam Tarama Yapın OpenAdım 3: Disk Temizleme (cleanmgr) ile Sisteminizdeki Gereksiz Şeyleri (Geçici Dosyalar ve Klasörler) Temizleyin OpenAdım 4: Bilgisayarınızdaki Aygıt Sürücülerini Güncelleyin OpenAdım 5: En Son Sistem Değişikliklerini "Geri Almak" için Windows Sistem Geri Yüklemeyi Kullanın OpenAdım 6: Wuauclt.exe ile alakalı SharePoint Portal Server Programını Kaldırın ve Tekrar Yükleyin OpenAdım 7: Windows Sistem Dosyası Denetleyicisini Çalıştır ("sfc /scannow") OpenAdım 8: Kullanılabilir Windows Güncellemelerinin Tümünü Yükle OpenAdım 9: Temiz Windows Yüklemesi Gerçekleştirin cleanmgr.exe dosyası hatalarını düzeltme http://www.windowserrorfixer.com/dlldownload.html candan 8 yıl önce