Windows 8 etkinleştirilemiyor hatası

Windows 8 kullanıyorum. Windows 8'i etkinleştir dedğimde etkinleştirme yapılamıyor hatası alıyorum.

Windows 8 ürün anahtarımı biliyorum.

arjin arjin (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    bide kodu veriyim arkadaşlar: 0x8007267C

    arjin arjin (1)
    7 yıl önce cevaplandı

      önce internet bağlanını kontrol et işletim sisteminiz 32 bitmi veya 64 bitmi hagisi ise kms etkinleştirme programıda o şekilde olsun

      önce KMS programının kurulumunu yapın sonra masa üstüne kısa yolu gelmez başlata KMS yaz çıkar  sağ tuş yap yönetici olarak çalıştır  buton simgesine tıklatın etkinleştirme gerçekleşir

      candan candan (4301)