Windows 8 etkinleştirme uyarısı çıkıyor ve lisansı kabul etmiyor

Bilgisayara format attım, Windows 8 kurdum ama etkinleştirme uyarısı çıkıyor ve daha önce girdiğim lisans kodlarını kabul etmiyor. Ne yapacağım?

kullanici720672 kullanici720672 (1)
6 yıl önce sordu

  • "Aşağıdaki sorulara yanıt verirseniz sevinirim" diye bir başlığı kabul etmeyiz. Sor kısmına sorunuzun ne olduğunu, açıklama kısmına da detayını yazarsınız. Bidahaki sorularınızda uzmanim.net kurallarını dikkate alın (https://uzmanim.net/hakkinda) omercik 6 yıl önce
  • Windows 8 kurulum dosyasını nereden buldun söyleyebilir misin ? Windows'un sitesinde bile artık yok WİN8.1 var. Banada win8 lazımda. lowcord 6 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Format atarken orijinal Windows 8 kurmadığınız için etkinleştirme uyarısı veriyor. Bilgisayarı alırken Windows 8'in hangi sürümü yüklüyse onu kurarsanız bu uyarıyı vermeyecektir.

omercik omercik (9418)