windows 8 Etkinleştirme

Bilgisayarıma yeni windows 8 enterprise format attım etkinleştirmem gerekiyor içideki dosyaları etkilemeden nasıl etkinleştirebilirim?

recepguvenc recepguvenc (26)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Windows 8 nasıl etkinleştirilir?

    Windows 8 etkinleştirmek için şu adımları takip edin:

    Windows 8 etkinleştirme adımları

    1. Başlangıç ekranında cmd yazın ve enter tuşuna basın veya Windows + R tuşlarına basarak çalıştır penceresini açın.
    2. Komut istemi ekranı açılacaktır buraya slui 3 yazın ve enter tuşuna basın.
    3. Windows 8 etkinleştirme ekranı gelecektir.
    4. Ürün numaranızı girin ve Windows 8'i etkinleştirin.

    Yukarıdaki adımlardan sonra Windows 8 etkinleştirme tamamlanacaktır.

    cemkara cemkara (4215)
    9 yıl önce cevaplandı

      İşletim sisteminizin eğer normal aktivasyon keyi yok ise ve korsan yazılım kurduysanız size verdiğim linkteki dosyayı indirerek windowsu aktif hale getirebilrisiniz.  https://-----

      dyildiz dyildiz (183)
      9 yıl önce cevaplandı

      • Merhaba, korsan yazılım, crack gibi konular uzmanim.net'te yasaktır. Bu sebepten cevabınız silinecektir. murat 9 yıl önce
      • Bilmiyordum uyarınız için teşekkür ederim dyildiz 9 yıl önce