Windows 8 .exe dosyası sorunu

Merhaba. Bugun lenovo z500 marka bir laptop aldım. Çizim için kullandığım grafik tabletimin driverini yükledim fakat tabletin kalem ayarını yapmam için açmam gereken TabCfg.exe dosyasını açamıyorum açılır gibi olup kapanıyor. Başka driver lar yükledim uyumluluk modunu değiştirdim ama hala açılmıyor. SmartScreen dan güvenlik düzeyinide düşürdüm olmadı. Daha önce vista ve win 7 de kullandığımda sıkıntı yoktu. Şimdiden teşekkürler.

buket buket (1)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Buket Hanım öncelikle uzmanim.net'e hoşgeldiniz.

    Tablet'in Windows 8 uyumu yokmuş gibi görünüyor. Keşke tabletin marka ve modelini belirtseydiniz. Tabletinizin marka ve modelini belirtirseniz tablete ait Windows 8 sürücüleri mevcut mu sizi bu konuda bilgilendirebilirim.

    Ek olarak  TabCfg.exe dosyasını yönetici olarak çalıştırmayı denediniz mi?

     TabCfg.exe dosyasını sağ tuşla tıklayın ve yönetici olarak çalıştırı seçin.

    murat murat (12492)