Windows 8 format atarken güncellemeleri otomatik yüklemek istemiyorum

Windows 8- 8.1 Pro formatı atarken güncellemeleri otomatik yüklemek istemiyorum. Bunu nasıl yapabilirim?

efsaneemrahylz efsaneemrahylz (247)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Kurulumu yaparken bilgisayarını internete bağlamaman yeterli. Güncelleme almazsın.

    Ya da yine kurulumu bitip bilgisayar hazırlanırken aşamalarda Güncellemeleri indir ve yükle diye bir seçenek olmalı, onu seçmeyebilirsin.

    omercik omercik (9418)