Windows 8 Hatakodu 80070426

Windows 8 mağazasından bir uygulama yüklemeye kalktığımda  Hata kodu: 0x80070426 şeklinde bir hata veriyor. Windows 8 mağazasında oturum açamıyorum. oturum aç a tıkladığımda aynı menü geri geliyor.

tamerk tamerk (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Windows 8 etkinleştirilmemişse böyle bir sebeple bu hata kodunu alıyor olabilirsin.

    temmuz temmuz (12505)
    9 yıl önce cevaplandı

      sorun sadece mağazada mı ayrıca windows 8 etkinleştirilmiş mi bi bakar mısın?

      yusufbozar yusufbozar (348)