Windows 8 Internet explorer açılmıyor

Internet explorer'a portal sepeti bulaştı ve onu temizlerken ben bütün verileri sildim kayıt deflerindeki f3 ile arama yaptıktan sonra sağda çıkan bütün değerleri sildim. Komple işlem bitene kadar ve internet explorer açılmıyor.

Windows 8 64 bit kullanıyorum.

lost3455 lost3455 (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    En basitinden sistem geri yükleme ile geri dönüş yapın.

    Muhtemelen yanlış kayıtları sildiniz.

    Windows 8'de sistem geri yüklemeyi çalıştırmak için şunları yapın:

    1. Windows ve R tuşlarına birlikte basın. Çalıştır açıklacaktır.
    2. Çalıştıra  rstrui.exe yazın ve enter tuşuna basın.
    3. Sistem Geri yükleme ekranı gelecektir. Sorun yaşamadığınız bir tarihi seçin ve sistemi geri yükleyin.
    murat murat (12492)
    9 yıl önce cevaplandı

      Araya "windows özelliklerini aç veya kapat" yaz açılan kutuda internet explorer 10 yazacak işaretini kaldır ve işlemi onayla yeniden başlatıcak ve tarayıcıyı kaldıracak. Daha sonra "windows özelliklerini aç veya kapat" de tekrardan ve işaretini seç bu sefer tekrar kurulumunu yapacak. Düzelmesi lazım...

      yusufbozar yusufbozar (348)